Güvenilir Gayrimenkul

Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitliği çalışma şeklini, şikayetlerini ve yorumlarını sizler için araştırdık. Güvenilir Gayrimenkul merkezi Alanya da olan kendi geliştirdiği yöntem ile sizleri ev ve kazanç sahibi yaptığını belirten firmadır. Diğer firmaların aksine şube kurmanın israf olduğunu savunmaktadır. “Bizde israf yok, kazanç var” sloganı ile tek merkezden çalışmalarına devam etmektedir. Herkes memnun mu, şikayeti olanlar var mı, sizler için araştırdık ve yorumlara açtık.

Güvenilir Gayrimenkul İle Nasıl Ev ve Kazanç Sahibi Olunur?

Güvenilir Gayrimenkul sizlere ticaret yapmak sureti ile elde edilen kazanç ile ev sahibi yapmayı amaç edinmiştir. 25 yıllık bir tecrübe sahibi firma, müşterilerine kazancı ispatlanmış, güvenilir ve garantili ticaret imkanı sunar. İmarlı arsaların birleşerek alınmasını sağlar. Bu şekilde alınan arsanın müteahhide kat karşılığı olarak verilip ev sahibi olunmasını garanti altına almaktadır. Bir diğer ticareti ise toprak halinde iken inşaat projelerinden daire alınıp, inşaat bitme seviyesine geldikten sonra dairelerin satılması işini yapar. Dairelerin alımı için müşterilerine hisseli girişim ve birleşme imkanı vermek sureti ile kazanç sağlar. Bir diğer çalışması ise avrupalı emeklilerin konakladığı ve daireyi alan yabancı yatırımcıların kâr ettiği Türkiyede başka hiç bir şirketin yapamadığı kazancı yüksek ticareti yapar. Güvenilir Gayrimenkul, yıllık olarak, yabancılara daire satışından en az yüzde 200 ve fazlasını kazandığını belirtmekte, iddia etmektedir. Bu şekilde kira garantili, yatırım amaçlı daire satışında, Türkiyede tek firma olduklarını belirtmektedirler.

Güvenilir Gayrimenkul Güvenilir mi? Yorumları Neler?

Güvenilir Gayrimenkul müşteri memnuniyetine fazlaca önem veren, uzun süredir hatasız çalışan bir firma olarak öne çıkmaktadır.

One thought on ““Güvenilir Gayrimenkul” 10 Yılı Aşkın Güven ve Ticaret”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir