11 Kasım’da vizyona girecek olan Black Panther: Wakanda Forever filmine ait yeni bir TV reklamı yayınlandı. Bu reklamda gördüğümüz pek çok ilgi çekici detay arasında yeni Black Panther da yer alıyor.

Marvel’ın sinematik evrenindeki en özgün ve popüler karakterlerinden biri olan Black Panther, yeni filmi Black Panther: Wakanda Forever ile beyazperdeye geri dönecek. Chadwick Boseman’ın vefatının ardından kostümü kimin giyeceği ise merak konusu olurken, filme ait kısa bir klip yayınlandı.

Long Live Wakanda adlı bu kısa klipte karşımıza kadın bir Black Panther çıkıyor. Aksiyon dolu olan kısa klip pek çok detayı ekrana taşımayı da başarıyor. Akıllara gelen ilk soru ise Marvel’a gerçekten inanıp inanamayacağımız.

Fragmanda gördüğümüz isimler arasında Namor ve Ironheart dikkatleri üzerine çekiyor. Bu karakterlerden Namor oldukça popüler bir karakter olsa da Ironheart görece olarak daha az bilinen bir karakter. Kısa klipte kadın bir Black Panther da görüyoruz ama Marvel’ınfragmanlarına ve kliplerine güvenmemeyi daha önce öğrendiğimiz için kesin konuşmamak en doğrusu. 

Chadwick Boseman’ın trajik vefatından sonra T’Challa rolüne yeni bir oyuncu bulmayacağını söyleyen Marvel’ın kıyafeti kime giydireceği konusunda farklı teoriler olsa da akla ilk gelen alternatif daha önce de gördüğümüz, T’Challa’nın kardeşi Shuri oluyor. Black Panther’a insanüstü güç veren meyvenin de artık olmadığını düşünürsek, teknolojiyi kullanan bir karakterin bu rolü üstlenmesi mantıklı gözüküyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir